Web Tasarım

İyi tasarlanmış bir web sitesi, şirketinizi veya işinizi temsil ettiği için her işletmenin temel ihtiyacıdır. Sunumunuz hoş değilse, potansiyel müşteriler üzerinde kötü bir izlenim bırakabilir. Web siteniz, müşterilerinize hayatlarını iyileştirmeleri ve sizinle iletişim kurmaları için kolay bir yol sağlamaları için neler yapabileceğinizi gösterme konusunda yardımcı olur.
Zens Medya™

Çalışma Temelimiz

Mobil Dostu

Odak noktamız, çok sayıda kullanıcının cep telefonlarını ve tabletlerini kullanarak web sitelerini ziyaret etmesi nedeniyle mobil cihazlar için mükemmel bir web tasarımı oluşturmaktır.

Esnek Düzen

Esnek ve iyi görünümlü bir tasarım, potansiyel müşteriyi yakalamakta kilit bir rol oynar. Yaratıcı tasarımcılarımız esnek mizanpajlar oluşturmaya odaklanmıştır.

Açılış Sayfaları

Hiçbir şey size profesyonel bir açılış sayfası gibi yeni müşteriler veremez. Tasarımcımızın birinci önceliği, size optimize edilmiş açılış sayfaları sağlamaktır.

Yakınsak tasarım

Her işin web sitesinin asıl amacı potansiyel müşterileri kazanmaktır. Web tasarımı müşteriyi yakalamakta önemli bir rol oynamaktadır. Size yakınsama web tasarımları sağlayacaktır.

Eşsiz tasarım

Her marka kendi benzersiz kimliği ile tanınır. Amacımız, web imajını farklı ve benzersiz kılmak için müşterilerimize yaratıcı ve özgün web tasarımları sunmaktır.

SEO Dostu

Seo dostu web tasarımları, arama motoru sıralamasının özelliklerini göz önünde bulundurarak oluşturulur. Bu, sizi Google aramalarında üst sıralara çıkarır.

Web Tasarımımızın Faydaları

ZENS, markanızı en etkili şekilde temsil edecek %100 benzersiz ve yaratıcı web tasarım hizmetleri sunar. Şirketiniz potansiyel müşterileri ister bir akıllı telefon, ister masaüstü bilgisayar veya tablet kullanıyor olsun, sizin için oluşturduğumuz web sitesi tüm bu cihazlarla uyumlu olacaktır .

"Ölçülebilir Reklamlar ile Müşterilerimiz Kazanıyor!
0850 885 35 79!"
Hemen arayın !

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

ADRES

Tekirdağ Merkez Ofis

Ertuğrul Mah. Eski Bedesten Sk. Yener Apt. No:1A Süleymanpaşa

EMAİL

info@zens.com.tr

Tüm sorularınız ve istekleriniz için mail adresimiz

TELEFON

0850 885 35 79

Pazartesi – Cuma: 09:00 – 20:00

iletisim

Hakkımızda

Zens Medya Dijital pazarlama ajansı Google Partneri ve alanında uzman Google sertifikalı ekibi ile reklam yönetiminizi gerçekleştirmektedir.

Image Image

Tekirdağ Merkez Ofis

Ertuğrul Mah.
Eski Bedesten Sk. Yener Apt. No:1A
Süleymanpaşa

info@zens.com.tr

0850 885 35 79

contact-section